Warzywa dla zdrowia i urody pielęgnacja skóry

Amerykanie wydają miliardy na alternatywnej medycyny

Około 59 milionw amerykanw spędził około 30,2 mld $z własnejOkoło 59 milionw amerykanw spędził około 30,2 mld $z własnej

kieszeni za alternatywnej medycyny i produktw w 2012 roku, według danych Federalnego raportu.Narodowe centrum dla Uzupełniającej i integrative zdrowia (NCCIH) mwi, że wydatki na dodatkowe pokryte opieki zdrowotnej:Chiropraktyka

usługi,Akupunktura,Joga,Medytacja,Masaż,Produkty naturalne, takie jak olej rybi, glukozamina, probiotyki i koenzym Q10.Mieszana, ilość zamwień wynisł około 9% wszystkich prywatnych wydatkw na opiekę zdrowotną w 2012 roku i około 1,1% całkowitych wydatkw na opiekę zdrowotną, czytamy w raporcie.

Że tak wielu amerykanw płacić za dodatkowe podejścia opieki zdrowotnej, „jest to niezwykle ważne dla nas, aby zapewnić opinii publicznej naukowe oparte na informacji w celu wspomagania podejmowania decyzji” – powiedziała Josephine Briggs P., D. M., dyrektor NCCIH. Powiedziała, że potrzebne są dalsze badania, aby określić, czy wszystkie dodatkowe procedury, produkty i praktyka jest bezpieczny i skuteczny.Joga, akupunktura i medytacja, jak wykazano, aby mieć korzyści dla zdrowia i zwykle zaleca się, aby pomc złagodzić rżnych warunkw.

Cyfry na medycyna alternatywna przyszła z analizyCyfry na medycyna alternatywna przyszła z analizy

szerokiego badania kosztami opieki zdrowotnej i zabiegw, przeprowadzanych corocznie przez centrum kontroli i prewencji chorb i Narodowego centrum profilaktyki medycznej i statystyki. Przeprowadzono wywiady z około 44,700 ludzi. Uwzględnione w badaniu było około 10,200 dzieci w wieku od 4 do 17 lat, ktrych rodzice oświadczyli, że ich dzieci miały produktw naturalnych lub rżne procedury.W ogle, cyfry były praktycznie takie same, jak w 2007 roku, kiedy przeprowadzono Poprzedzający badanie.

Amerykanie procedur kupiła,Analiza wykazała, amerykanie wydali na ten sposb 30,2 mld dolarw:Zapłacili 14,7 mld dolarw USA, aby odwiedzić centra alternatywnej, około 30 procent tego, co oni wydali z kieszeni na tradycyjnych lekarzy. Ich średnie roczne wydatki na korzystanie z alternatywnych dostawcw wynisł 433.Spędzili 12,8 mld dolarw na produkt naturalny, dodatkw, około 24 procent tego, co wydali na receptę.

Oni nabywali samoobsługowej około $2,7 mld przedmiotyOni nabywali samoobsługowej około $2,7 mld przedmioty

w tym książki i leki homeopatyczne. Średnio wynisł 257 za kupującego.Koszty alternatywne metody leczenia był niezawodny nawet w rodzinach, co sprawia, że mniej, niż $25,000 rocznie, pokazał sondaż. Rodziny, ktre szukają alternatywnych metod leczenia lub dostawy i ktrych dochd poniżej 25 000 usd w 2012 roku wydali średnio $435. Ludzie z dochd w wysokości $100,000 lub więcej, kto zapłacił za alternatywne metody leczenia zużywa średnio 590$.Ubezpieczający reagują na popyt,Coraz częściej ubezpieczyciele przyznają, że wielu członkw chcą transmisji usługi kręgarz, иглорефлексотерапию, terapię manualną i inne alternatywne metody leczenia.

Zrwnoważone plany plan opatrzności opieki zdrowotnej dla małych grup, na przykład, rezygnuje z odliczeniami do 10 połączeniu manualna i akupunktura wizyt w roku. Dla większych grup, plan opieki zdrowotnej Providence oferuje plany, ktre obejmują manualna, akupunktura i masaż leczniczy. Plany opatrzności wybr obejmują dodatkowe usługi medyczne.

Ponadto, w zakresie zdrowia Providence oferuje zniżki na jogę, fitness i wellness kursy dla swoich członkw.Możesz zapoznać się z analizą dodatkowych kosztw, tu zdrowie 2012. Pełny raport dla Narodowego centrum CDC medycznej statystyki tutaj.Porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, czy alternatywne metody leczenia, będzie ci pomc. Możesz znaleźć dostawcy zarządzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll To Top